AK Parti Mudanya İlçe Yönetimi, AK Parti Mudanya İlçe Başkan Vekili Ercan Kırcalı ve AK Parti Bursa İl Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Kurtuluş eşliğinde Mudanya’da temaslarda bulunan Milletvekilli Ahmet Kılıç, Işıklı Mahallesi Muhtarı Tarık Şengül ve Işıklı Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Ertan Topçuoğlu ile birlikte genişletilmesi  talep edilen meydanı yerinde inceledikten sonra mahalle sakinleriyle de bir araya gelerek sohbet etti.

Ziyaret sonrası açıklamalar da bulunan Vekil Ahmet Kılıç, “Muhtarımız ve vatandaşlarımız kullanılmayan bazı yapıların yıkılarak mahallemizin meydanın genişletilmesi isteklerini bize iletmişlerdi. Gelip yerinde görerek, bizzat incelemek istedik. Vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri çok şükür tuttuk. Gerekli incelemelerde bulunduk, ilgili kurumlarla görüşmelerimiz devam ediyor.  Mahallemizin ihtiyaçlarının takipçisiyiz” ifadelerini kullandı.


Işıklı Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Ertan Topçuoğlu da “Vekilimize köyümüzün meydanın genişletilmesi ve akabinde taş duvar örülmesi isteğinde bulunmuştuk. Vekilimiz talebimizle bizzat ilgileneceğini yerinde inceleyeceği sözünü vermişti. Köyümüze gelip isteklerimizi yerinde inceledi ve yeni taleplerimizi de dinledi. Verdiği sözü tutan vekilimiz Ahmet Kılıç’a Işıklı köyü sakinleri olarak çok teşekkür ediyoruz” dedi.